Draga braćo i sestre, dragi župljani!

U nedjelju ćemo početi s redovitim misama u 8 sati u župnoj crkvi, u 9:30 Strmcu, u 11 sati misa na otvorenom kod kapele sv. Roka (u slučaju kišovitog vremena u župnoj crkvi).

Toga je dana Dan molitve za duhovna zvanja.

Još uvijek na zajedička okupljanja ne preporuča se dolazak onih koji su stariji i posebno bolesni, koji kašlju ili pate od srčanih i plućnih poteškoća. Neka najprije počnu dolaziti mlađi i zdraviji!

U crkvi se rasporedite tako da bude potreban razmak među osobama od 2 metra. Na ulazu u crkvu ćete dobiti upute gdje ćete sjesti. Svi ostali trebaju ostati pred ulaznim vratima.

Sveti otac papa nas ovim riječima poziva na molitvu: Predragi, posebno na ovaj dan želim da Crkva nastavi promicati zvanja pomažući svakom pojedinom vjerniku da uzmogne u vlastitome srcu sa zahvalnošću otkriti poziv koji mu Bog upućuje, smoći hrabrosti reći “da” Bogu, nadvladati sav napor vjerom u Krista i, na kraju, svoj život učiniti pjesmom hvale za Boga, za braću i sestre i za čitav svijet. Neka nas na putu donošenja životnih odluka prati i zagovara Djevica Marija.

U tijeku su radovi uređenja pješačkih i parkovnih površina oko crkve i župne kuće koji su započeli 30. ožujka. Molimo za blagoslovljen nastavak radova kojima će biti ljepši centar našeg mjesta i Župe.

Kapela sv. Roka je otvorena svaki dan za osobnu molitvu.

Radujem se našemu ponovnom susretu,

Župnik vlč. Marijan Kušenić

web: www.zupa-presvetotrojstvo.hr

IBAN: HR4524030091120001699 (Samoborska banka)