ŽUPA PRESVETOG TROJSTVA

Sveta Nedelja

 

mise 24082020-NOVI RASPORED NEDJELJNIH SV. MISA:
7:30 sati - STRMEC
9 sati – NA OTVORENOM UZ KAPELU SV. ROKA
11 sati - NA OTVORENOM UZ KAPELU SV. ROKA
 
-Crkva u ovom tjednu slavi: Sv. Bartol - u ponedjeljak;
Sv. Monika – u četvrtak – sv. misa u 18:30 sati;
Sv. Augustin – u petak - sv. misa u 18:30 sati;
Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja – u subotu – sv. misa u 17 sati.
 
Sljedeće nedjelje u 9 i 11 sati sv. mise na otvorenom uz kapelu sv. Roka; u 7:30 sati u Strmcu.
 
-KATEHETSKI SUSRET S OVOGODIŠNJIM KRIZMANICIMA: sv. misa i susret u nedjelju, 30. kolovoza u 11 sati sv. misa i susret kod kapele sv. Roka.  
 
-PRETKRSNI SUSRET (susret za roditelje i kumove prije krštenja djece): u petak u 19:15 sati.
 
-U ovom tjednu nastavljamo s probama zborova u župi.
 
-PROSLAVILI SMO BLAGDAN SV. ROKA. ZAHVALJUJEM SVIMA KOJI STE SUDJELOVALI U ORGANIZACIJI I SLAVLJU ROKOVSKOG PROŠTENJA (uređenje kapele, okoliša, sudjelovanje u liturgiji, pjevanju, kičenju kipa, narodnim nošnjama, upisu molitava, sudjelovanju u pripremi i posluživanju kod pastoralnog centra) te svima koji ste sudjelovali u euharistijskim slavljima.
 
-Vjerski tisak: GK… – čitajte katolički tisak!

NAJAVLJUJEMO
 
-PRVI SUSRET NEPOSREDNE PRIPRAVE ZA ZARUČNIKE – MOLITVENI SUSRET: u utorak, 1. rujna u 18:30 sati sv. misa i susret. Susret je namijenjen zaručnicima koji naredna tri mjeseca žele sklopti sakrament ženidbe.
 
-SVETA MISA KOD POKLONIKA NA SVETONEDELJSKOM BREGU: u nedjelju, 6. rujna u 17 sati. U 16:15 sati je u dvorani pastoralnog centra okupljanje vjernika koji žele hodom / pješice ići do poklonika.
 
-PRIJAVA ZA DJEČJI ZBOR „SVETONEDELJSKI ANĐELI“: pozivamo djecu i vjeroučenike koji se žele uključiti u dječji zbor da se prijave.
 
-Mali koncil Mak: pretplata za šk.god. 110,00 kuna. Dragi roditelji, uza sve svoje životne brige i probleme, ne zaboravite vašu najvažniju i najuzvišeniju zadaću: odgajati svoju djecu u humanosti i kršćanskom duhu. Mak preporučamo svim ovogodišnjim prvopričesnicima.
 
-SUSRET KANDIDATA ZA SVETU POTVRDU (7. i 8. razredi) i PRVU SVETU PRIČEST (2. i 3. razredi): u nedjelju, 30. kolovoza - sveta misa i susret nakon sv. misa. Vjeroučenici će se nakon sv. misa upisati za sudjelovanje.
 
-PRIJAVA ŽUPLJANA KOJI SE ŽELE UKLJUČITI MEĐU ANIMATORE ŽUPNE KATEHEZE: neka se prijave u župni ured.
 
-PRIJAVA ZA MINISTRANTSKU ZAJEDNICU: pozivamo djecu i mlade koji se žele uključiti u ministrantsku zajednicu da se prijave.
 
-Započinjemo s PRETKATEKUMENATOM: prijava odraslih koji sljedeće godine žele primiti sakramente kršćanske inicijacije (krštenje, potvrda i euharistija). Prijave u župnom uredu. Katehetski susreti počinju od početka listopada.
 
 

Župni ured

Adresa: Svetonedeljska 18, 10431 Sveta Nedelja
Telefon: 01 / 33 70 755
e-mail: zupa.svnedelja@gmail.com
web: www.zupa-presvetotrojstvo.hr
 
IBAN: HR4524030091120001699 (Samoborska banka)
 
VRIJEME ZA IZDAVANJE DOKUMENATA I DOGOVOR:
UTORAK 17 - 18
SRIJEDA 9 - 10
ČETVRTAK 17 - 18
PETAK 17 - 18
 
DUHOVNI RAZGOVOR I SASTANCI SA ŽUPNIKOM PO DOGOVORU

PONEDJELJKOM, SUBOTOM I BLAGDANOM URED NE RADI
 poboznost
 
 
 pijanist