mise 050420211.SVETE MISE
NEDJELJOM: u našoj Župi svake se nedjelje slave tri svete mise (u 7:30 u kapeli u Strmcu, u 9 i 11 sati na otvorenom ispred pastoralnog centra ili u župnoj crkvi).
Subotom se slavi večernja sv. misa (u 17:30 sati u crkvi) koja je kao i nedjeljna, četvrta sv. misa.

SVAGDANIMA: u ovom tjednu u župnoj crkvi na uskrsni ponedjeljak u 9 sati, u četvrtak u 18:30 sati, u subotu u 17:30 sati.
U Strmcu u ponedjeljak u 7:30, u srijedu u 8 sati, u petak u 18:30 sati.

-DRUGI DAN VAZMENE OSMINE - USKRSNI PONEDJELJAK:
Euharistija u 7:30 sati u Strmcu;
U 9 sati na otvorenom ispred pastoralnog centra. (u 11 sati nema euharistije). U 9:45 sati u prostoru župnog zajedništva Emaus bit će blagovanje uskrsnih jela.

2.KRIZMANICI / POTVRĐENICI: u ovom tjednu krizmanicu imaju susrete i neposrednu pripravu za slavje Svete potvrde kao što smo dogovorili na susretu s roditeljima: u petak u 17 sati; u subotu u 15 sati; u nedjelju u 11 sati.
U NEDJELJU, 11. travnja u 11 sati: PREDSTAVLJANJE POTVRĐENIKA ŽUPNOJ ZAJEDNICI I SUSRET S KUMOVIMA.
Također će biti susret i dogovor s RODITELJIMA I KRIZMANICIMA. Krizmanici trebaju biti ispred pastoralnog centra u 10:45 sati.

3.PRETKRSNI SUSRET (susret za roditelje i kumove prije krštenja djece): u četvrtak u 17:30 sati.

4. SEDMI RAZREDI – kateheza u nedjelju, 11. travnja u 10:10 sati.

5.Zahvaljujemo darovateljima obiteljskog dara za radove u Župi.

6.Vjerski tisak: GK, Mak, Glasnik SiM – čitajte katolički tisak!

Kroz današnje slavlje i ljepotu zajedništva, posvijestimo si da Uskrs nije samo danas, on traje kroz cijeli naš život. Osobito svakog Dana Gospodnjega – nedjelje. Na nama je da to prihvatimo i provodimo u svojim životima te primjerom svoga života isto pokazujemo i drugima.
Pohvaljujem vas župljane koji ste od svibnja prošle godine nastojali, i u hladnijim danima, slaviti euharistiju Dana Gospodnjega, hranili svoju vjeru i učili djecu kršćanskom i euharistijskom životu. Pohvaljujem na sudjelovanju u obredima Svetog vazmenog trodnevlja. Od srca zahvaljujem svim župnim suradnicima i članovima ŽPV-a, ŽEV-a i ŽC-a, te svima koji pomažete u radu i djelovanju Župe. Puno toga je pastoralno i materijalno napravljeno. Uz Božju pomoć i vašu žrtvu i ljubav ovog ljeta nastavljamo s radovima uređenja župne crkve: prekida kapilarne vlage – injektiranje i obnova pročelja crkve.
Gospodin i ove godine otvara prostore novoga života, dajući nam milost slavlja Uskrsa, za koji molim da vam svima bude blagoslovljen i sretan.