oglasi 031020221. SV. MISE:

- Crkva: Utorak i četvrtak u 18:30 sati.

- Strmec: u srijedu u 8 sati; u petak u 18:30 sati.

- NEDJELJA       28. nedjelja kroz godinu – sv. mise u 7:30 sati u Strmcu, u 9 i 11 sati u crkvi.

2. PRVI PETAK U MJESECU: Sakrament pomirenja u petak u 18 sati u Strmcu. Sv. misa u 18:30 sati.

Sakrament pomirenja u župnoj crkvi u četvrtak u 18 sati.

3. Crkva u ovom tjednu slavi:

Sv. Franjo Asiški – u utorak;

Bl. Dj. Marija od Krunice - u petak.

4. ŽUPNA KATEHEZA

3. razredi: u subotu, 8. listopada u 16 sati u crkvi.

8. razredi: u subotu, 8. listopada u 17 sati u crkvi.

7. razredi: u nedjelju, 9. listopada u 10:10 sati.

2. razredi: u nedjelju, 16. listopada u 10:10 sati.

Zajednički susret, misa i klanjanje Pred Presvetim na dan godišnjeg klanjanja u našoj Župi, u srijedu, 12. listopada.

8. razredi u 9 sati u crkvi.

2., 3. i 7. razredi u 17:45 sati u crkvi (ili nakon nastave)

Dragi roditelji, sudjelujte s djecom tog dana u klanjanju i sv. misi.

BDIJENJE MLADIH UOČI SVETKOVINE SVIH SVETIH I PROGRAM „HOLYWIN“: u ponedjeljak, 31. listopada u 18 sati euharistija i program. Na susret pozivamo mlade, te vjeroučenike osmih i sedmih razreda.

Pobožnost i sv. misa svagdanima vjeroučenicima je nadoknada za propušteni susret ili sv. misu tijekom prošle godine.

Nedjeljom - sveta misa i susret nakon sv. misa. Vjeroučenici će se nakon sv. misa upisati za sudjelovanje. Na misu pozivamo vjeroučenike u pratnji roditelja.

5. PRIJAVA ZA MINISTRANTSKU ZAJEDNICU: pozivamo djecu i mlade koji se žele uključiti u ministrantsku zajednicu da se prijave.

Susret u nedjelju, 16. listopada u 10:10 sati.

6. LISTOPAD – mjesec Gospine krunice

U mjesecu listopadu preporuča se vjernicima molitvu Gospine krunice.

Listopadske pobožnosti (zajednička molitva krunice i litanija) – pola sata prije sv. misa.

7. Započinjemo s KATEKUMENATOM: susreti odraslih koji sljedeće godine žele primiti sakramente kršćanske inicijacije (krštenje, potvrda i euharistija).

8. Preminuli u Gospodinu: Nikola Brujić iz Svete Nedelje, rođ.1960.

9. Prošli tjedan kršteni su: Sofia Radenović i Manuela Brodbeck – roditeljima i kumovima iskrene čestitke!

10. Ovaj tjedan sklopili su ženidbu: Antonio Franković i Tatjana Dutković.

11. DAROVATELJI OBITELJSKOG DARA PROŠLOG TJEDNA: Andrea Smolčak, Jure Grubeša, Antonio i Tatjana Franković, Monika Bakonji, Marko Krčelić. Hvala!

12. UPIS MISNIH NAKANA DO KRAJA GODINE:  u tijeku.

13. Vjerski tisak: GK, Mak, Glasnik SiM – čitajte katolički tisak!

14. Program cjeloživotnog obrazovanja Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu pod nazivom „Teološka kultura“: letci i plakat na oglasnoj ploči.

15. PRVI SUSRET ZA VJEROUČENIKE I RODITELJE TREĆIH I OSMIH RAZREDA: u nedjelju, 2. listopada u 11 sati.

RADOVI U ŽUPI

- Od 29. kolovoza se izvodi druga faza preostalih građevinsko obrtnički radovi -  hitne mjere zaštite i stabilizacije na kulturnom dobru, kapeli Sv. Marije Magdalene u Maloj Gorici.

Župne obavijesti od 3. do 9. listopada 2022. (pdf)