Dragi moji župljani!

Proći će i ova korizma proširene neizvjesnosti i straha zbog malog neprijatelja koji prijeti našem životu.
Prepusti se Bogu s povjerenjem, njegov će Duh sve izvesti na dobro!

U našoj crkvi slavim sv. mise svakog dana na vaše nakane. Nažalost, vi ne možete sudjelovati – ali ćete biti u mojim mislima i molitvama!
Kapela sv. Roka je čitav dan otvorena za osobne posjete i molitvu: od 8:30 – 20 sati.

U četvrtak prije Cvjetnice u 18 sati je termin korizmene ispovijedi u našoj Župi. Ovaj put nećete moži pristupiti sakramentu pomirenja, ali svoje grijehe stavite pred milosrdnog Boga.

Vrijeme je korizmenih ispovijedi i posjeta bolesnika u kućama - žao mi je što ne mogu posjetiti sedamdesetak dragih patnika, starih i bolesnih u ovoj korizmi.
Ipak, ako je netko u smrtnoj opasnosti, svakako pozovite župnika!

CVJETNICA je u nedjelju – i tako počinje Veliki tjedan. Župna crkva bit će otvorena od 9 – 18. Možete navratiti na osobnu molitvu pojedinačno.

Neće biti blagoslova maslinovih grančica. Tako će biti i na sam Uskrs!

BLAGOSLOV HRANE - Blagoslov uskrsne hrane obavit ćemo ovako: ja u crkvi, a vi kod kuće… u isto vrijeme molitva, blagoslov i škropljenje.. O tome ćemo se još čuti

AKO ZNATE DA NEKOMU TREBA KAKVA POMOĆ – SLOBODNO ME ZOVNITE DA ZAJEDNIČKI RIJEŠIMO NEVOLJE NAŠIH OBITELJI U OVOM VREMENU !